$90 za noc
$90 za noc
My Abode, Delhi Cantonment, India

My Abode

Delhi Cantonment, India - Gaur Green Avenue, Indirapuram

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Nocleh se snídaní

Jedná se o nově postavený dům, který je plný každý druh občanské vybavenosti, které můžete požádat. My dont poskytujeme pouze jednoduchý nocleh se snídaní a služby, ale jít daleko nad rámec potěšit lidí, kteří přicházejí do našeho domova. Co Vám nabízíme, je teplo domova ve srovnání s hotelu vzdálené služby a teplo.

Náš domov je plně IT povolena, a má z telefonní linky, na fax, Wi-Fi služby a mnohem více. Náš domov má společný lednička, pračka a kuchyň, takže pokud někdo bude chtít dělat věci po svém, jste srdečně zváni. Naše pokoje jsou plně zařízené, a poskytnout vám to nejlepší ze všeho. K dispozici je společný obývací prostor, obývací pokoj a jídelna. Nocleh se snídaní a čaj je poskytována na požádání. Máme vlastní specializované kuchař, kdo dělá vlastní snídani pro vás. Oběd a večeře je poskytována na vyžádání a mohou být dodány z některého z blízkosti restaurací. Nápoje (Home lihu) jsou k dispozici na dům. Máme také velkou sbírku DVD a knih, kde můžete relaxovat a odpočinout si. Nemáme jen věřit v příjemné a hosty, ale naším cílem je potěšit vás s každým gestem. Máme také in-house různých de-zdůraznit činnosti na požádání, které vám mohou pomoci udělat jóga a meditace. Naše in-house Doktor je k dispozici 24x7, takže každý un-zvané pro nouzové může být postaráno. Poskytujeme také bezplatné pick-up and drop "srvices z letiště / nádraží. Také jsme dopravu dispozici po celý den na zvláštní žádost.

V okolí našeho domova jsou svěží zelené zahrady, daleko od ruchu města-shonu. Máme také bazén, posilovna, amphi-divadlo, klub atd. v prostorách, které mohou být použity na speciální žádost. Náš domov je velmi dobře připojen do všech hlavních cíl v Dillí, největším lákadlem je jeho propojení s Commonwealth Games Village. Různých nákupních center a míst v okolí. My věnovat zvláštní péči o naše hosty s kolem, tak že oni mohou nakupovat nejlepší z Indie za nejlepší ceny.

Pokud jste ve městě jako turista nebo na společnost postoupení, převod, nebo přemístění, ať Můj příbytek ubytovat vám během vašeho pobytu s plně vybavených výkonným pokojích či apartmánech. Pro delší pobyt, dovolte nám poskytnout vám pohodlí domova daleko od domova.

Poskytujeme také různé výlety v okolí Dillí. Máme balíčky jako 'etnických Rajasthan', byli jsme vás asi osobně a ukázat to nejlepší z Rajasthan. Vaše zkušenosti s námi bude naprosto nezapomenutelné a nebude vám chybět doma ani jednou .... to je slib ..!

 • My Abode, Delhi Cantonment, India, India hotely a ubytovny
Prostor
 • Typ majetku: Nocleh se snídaní
 • Nocleh se snídaní pokoje / jednotky: 4
 • Rok postavený: 2008
 • Veřejná klasifikace: 4
Nocleh se snídaní ubytování

Nejnižší dostupná cena: $90

Apartmán Dvojité King Queen Jednotný Twin
 • Přihlaste se po: noon
 • Podívejte se předtím: noon

Nocleh se snídaní vybavení

24-hod recepce Letiště přejímaný All inclusive plán Bar / lounge Snídaně v ceně Autopůjčovna Děti povoleny Směnárna Výtah Posilovací stroje Gameroom Zahrady výrobník ledu internet bezdrátový internet (zdarma) Prádelna / komorník služby živá hudba Zavazadlové nosiče lékařské pomoci na výzvu Půjčovny Noviny / časopisy parkoviště (zdarma) Domácí zvířata bazén (venkovní) bohoslužeb na webových stránkách Restaurace na místě Sauna povoleno kouřit Lázně Parní pokoj Taxi služba

Vybavení pokojů

A / C ovládání klimatizace Balkóny Hodiny radio kávy a čaje Ensuite Faxové služby Krbová (elektrické) Fén internet Železo / žehlicí prkno Šatní skříně denní úklid Mikrovlnné Mini-bar Film Pronájem Soukromá koupelna Lednice Nekuřácké pokoje Telefon Televize (kabel / satelit) VCR / DVD Wake-až hovorů


Sousedství

Nemovitost se nachází těsně 8 jízdního pruhu silnice Národní 24. Společnost je pokryta krásné zelené stromy v okolí.

Body zájmu
 • Hry Commonwealthu Village (3 km)
 • Connaught Place (15 km)
 • Mezinárodní letiště (25 km)
 • Akshardham Temple (3 km)
 • Nákupní centrum (1 km)
 • Nádraží (13 km)
 • Navrhovaná stanice metra (3 km)
 • Chandni Chowk (15 km)
 • Qutub Minar (22 km)
 • Indie Gate (12 km)

Jídlo a pití
Jíst v domě
Club House
Jedná se o multi-kuchyně restaurace k dispozici on-site
Jídlo venku
Food Court (1 km)
Multi-kuchyně potravin soud

Politiky
Podrobnosti o ceně

$90 - 130 za noc

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCardAmerican Express

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Úplná náhrada v případě, že zrušení jsou vyrobeny 1 měsíc před datem odchodu

Umístění - Nocleh se snídaní

Gaur Green Avenue, Indirapuram
Delhi Cantonment
Delhi (Union Territory of Delhi)
India  110091

Jak se tam dostat

Gaur Zelená Avenue, Indirapuram, v blízkosti Shipra Mall

Taxi, autobusy, auta atd.

Nejbližší letiště: IGI Letiště - 25 Km