$100 za noc
$100 za noc
Clark Heights, New Delhi, India

Clark Heights

New Delhi, India - 1/ 1 West Patel Nagar, Near Metro Pillar No 209
4.8   

Přečtěte si 1 recenzi

 • Vynikající možnosti jídla
 • Dokonale bezpečné
 • Extrémně čisté pokoje
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

Loveable Place .! ... We live in Faridabad just 25 km away from this hotel , Just because of our joint family we always look for a place to spend better time with each other, So we booked this hotel from the hotel's website and they gave us very much good 30% discount after a ...

Popis - Hotel

Na Clark Heights máme celkem 34 pokojů deluxe a super deluxe kategorií.
Zařízení, jako vzduch-klimatizace, koupelna / sprcha, LCD TV se satelitním příjmem, Wi-Fi připojení, telefon s přímou volbou, peníze měnič, Stejný den Prádelna služby jsou k dispozici. Elektronický trezor a mini bar je přítomen v každé místnosti.

Vyzvednout & Pád zařízení z letiště / nádraží.
Půjčovna aut
Bus / letu / vlaku Vstupenky

Kulaté hodiny pokojová služba je k dispozici, s krásnou open air střechu horní restaurace.
Máme krásné střechu horní restaurace s kuchyní více jídla a nápoje dle vašeho výběru. Snídaně a večeře podle našeho víceúčelové hale.

K dispozici je plně vybavené konferenční centrum s prostory schopné pojmout více než 100 lidí. Konferenční / zasedací místnost pro 22 až 25 osob ve tvaru U Divadlo styl posezení pro 80 v asi 100 osob / učebna styl posezení pro 50 osob
Veškeré vybavení konferenčního sálu jsou k dispozici na pronájem.
Pro zajištění tohoto máme odborně vyškolení a zkušení pracovníci se postarat o hosty kola hodiny.
Doufám, že speciální ceny a hotelová zařízení jsou k Vaší spokojenosti zábavné jakékoliv další dotazy bude nám potěšením.

 • Clark Heights, New Delhi, India, India hotely a ubytovny
Prostor
 • Typ majetku: Hotel
 • Hotel pokoje / jednotky: 34
 • Rok postavený: 2008
 • Renovovaný: 2008
 • Veřejná klasifikace: 3
Hotel ubytování

Nejnižší dostupná cena: $100

Apartmán Clark Premium Clark Suite Deluxe Dvojité Handicap zařízení King Quad Queen Jednotný Studio Suite Triple Twin
 • Přihlaste se po: 1:00pm
 • Podívejte se předtím: noon

Hotel vybavení

Vybavení V Clark Heights máme celkem 34 pokojů deluxe a super deluxe kategorií. Zařízení, jako vzduch-klimatizace, koupelna / sprcha, LCD TV se satelitním příjmem, Wi-Fi připojení, telefon s přímou volbou, peníze měnič, Stejný den Prádelna služby jsou k dispozici. Elektronický trezor a mini bar, je přítomen v každé místnosti.
Travel Desk vyzvednutí a Pád zařízení z letiště / nádraží. Půjčovna aut, autobus / letu / vlaku vstupenky.
Jídelní kulatý hodin pokojová služba je k dispozici, s krásnou open air střechu horní restaurace. Máme krásné střechu horní restaurace s kuchyní více jídla a nápoje dle vašeho výběru. Snídaně a večeře podle našeho víceúčelové hale.
 Konferenční sál je plně vybavené konferenční centrum s prostory schopné pojmout více než 100 lidí. Veškeré vybavení konferenčního sálu jsou k dispozici na pronájem. Pro zajištění tohoto máme odborně vyškolení a zkušení pracovníci se postarat o hosty kola hodiny.

24-hod recepce Letiště přejímaný Snídaně v ceně Autopůjčovna Péče o děti nebo hlídání dětí Děti povoleny Směnárna Výtah Express Pokladna Bezbariérový přístup přístup k internetu bezdrátový internet (zdarma) bezdrátový internet (zdarma) prádelna / komorník služby Povlečení Zavazadlové nosiče Strava plány lékařské pomoci na výzvu Setkání příslušenství Multi-kulturní pracovníci Noviny / časopisy Zákaz kouření No curfew otevřeno 24 hodin parkoviště (zdarma) Domácí zvířata povolena Restaurace na místě Pokojová služba trezor Kouření povoleno Taxi služba Prohlídka / okružní pomoc měniče napětí

Vybavení pokojů

Deluxe Pokoje jsou prostorné s všemi žuly a mramoru připojuje koupelny

. Super Deluxe Pokoje jsou jednoduše luxusní, stanovenými v elegantním dřeva s nádherným dekorem. Prostorné skříně jsou k dispozici s digitální trezory. Prostorné koupelny mají rovněž italského mramoru podlahy a zapůsobí na vás.

A / C ovládání klimatizace Backpacker zařízení kávy a čaje Faxové služby Fén Handicap zařízení internet Železo / žehlicí prkno Šatní skříně denní úklid Mini-bar Non-kuřácké pokoje Soukromá koupelna Lednice Rollaway lůžek k dispozici trezor na pokoji přeháňky bez vany Nekuřácké pokoje Telefon Televize Televize (kabel / satelit) Hygienické potřeby zdarma měniče napětí Wake-až hovorů


Sousedství

Nachází se v náboji v New Delhi, naše hotely - nabídka ubytování na světové úrovni. Naše blízkost všech hlavních obchodních center Dillí kvůli centrální poloha umožňuje dvojí výhodu odpočinku, stejně jako dostupnost pro naše vážené klienty.

Body zájmu
 • Karol Bagh 1, 5 km
 • Asie je největší nákupní oblast
 • Rajender Místo 0, 3 km
 • Největší prostor pro nakupování
 • Canought Místo 2. 00 km
 • Turist místě

Politiky
Podrobnosti o ceně

$100 - 135 za noc

Daně: 12.50%
Zde uvedené ceny jsou bez daně. Daň bude přidána k vaší poslední platbě.

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCardAmerican Express

Dostupné slevy

25%

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

FIT - 96 hodin před příjezdem 50% z ceny první noci. Od nynějška 100% za první noc je nabitá. GIT - 15 před příjezdem 50% z ceny první noci. Od nynějška 100% za první noc je nabitá.

Umístění - Hotel

1/ 1 West Patel Nagar, Near Metro Pillar No 209
New Delhi
Delhi (Union Territory of Delhi)
India  110008

Zeměpisná šířka: 28.64855, Zeměpisná délka: 77.1672

Jak se tam dostat

Nacházíme se na 1 / 1 Nagar West Patel, OPP. Metro Pilíř No209 na Hlavní Patel Road. Je to jen jeden-napůl km od největší nákupní pasáž z Asie, ale přesto velmi blízko se nachází Karol Bagh od přetížení Karol Bagh. Hotel Clark Heights je jedním z pojistného ubytování levných hotelů v Dillí.

metro, autobusová zastávka

Nejbližší letiště: Domácí 12 km