INR 6,300 za noc
INR 6,300 za noc
Dwarika Residency Shelapani, Shimla, India

Dwarika Residency Shelapani

Shimla, India - V-Po Mandhol Tehs Jubbal Distt Shimla

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Hotel

DWARIKA RESIDENCY SHELAPANI
se nachází přímo u vesnice Mandhol, uprostřed 240 km čtverečních. hustých vyhrazených lesů
.. Svěží zelené a husté lesy poskytují chladné osvěžující klima bez znečištění.
.. V rezortu Dwarika residency Hill Resort odjíždíte do jiného letadla a vychutnáte si klid,

  • Dwarika Residency Shelapani, Shimla, India, India hotely a ubytovny
  • Dwarika Residency Shelapani, Shimla, India, Vynikající nabídky v Shimla
Prostor
  • Typ majetku: Hotel
  • Hotel pokoje / jednotky: 10
  • Rok postavený: 2007
  • Renovovaný: 2015
  • Veřejná klasifikace: 4
Hotel ubytování

Nejnižší dostupná cena: INR 6,300 (Indian Rupee)

Luxusní dřevěná Deluxe
  • Přihlaste se po: 2:00pm
  • Podívejte se předtím: 11:30am

Hotel vybavení

Chcete zažít úplnou harmonii s přírodou

24-hodinová recepce Transfer z letiště All inclusive plán Prostor pro grilování Bar / salonek Půjčovna kol Snídaně v ceně Půjčovna aut Péče o děti nebo hlídání dětí Děti povoleny Expresní pokladna služby Historické stránky Hot tub Icemaker Praní prádla / komorní servis Povlečení v ceně Pronájem ložního prádla Nosiče zavazadel Plány stravování Společenské prostory Vícejazyčný personál Restaurace na místě Pokojová služba Trezor Kouření není povoleno Sport / aktivity Parní lázeň Taxislužba Tenis Prohlídka / prohlídka paměti Měniče napětí WIFI (zdarma)

Vybavení pokojů

1. Pokoj typu 1 Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí (luxusní dřevěná luxusní) -Rs 6 300 za pár / den (snídaně + daň vč.)

2. Bungalov - 4 lůžkový pokoj + (snídaně vč.) --- 22 000 (indické rupie)

BALÍČEK JE INKLUZIVNÍ:
  Ubytování na dvoulůžkovém základě 4 páry 4 děti nebo skupina 8/12

01 Noci / 01 Dnů

  Děti do 5 let jsou na příslušném balíčku zdarma bez nároku na přistýlku sdílející pokoj rodičů
  5-12 let- 25% & nad 12 let- 50% příslušného balíčku s (nebo bez) přistýlky
  Balíček rozšiřitelný na základě sazeb

Dům má čtyři velké pokoje, obývací pokoj a spoustu lenošek, které pojmou velkou skupinu až 16 osob. Každý pokoj má prostor pro přistýlku. Všechny čtyři pokoje mají výhled na jabloňové sady a Himaláje. Koupelna je obvykle velmi chladná v kopcích. Vyrobili jsme si to na slunné straně a nyní máme nejen velké slunce, které proudí z velkých oken, ale také dostáváme úžasný výhled na Himaláje.

Boty nejsou v žádném případě přísně zakázány. Vedení Dwarika by vám rád nabídlo čisté, bezpečné a příjemné ubytování. V tomto ohledu můžeme požádat o spolupráci v souladu s našimi Pravidly a předpisy. Vedení je plně odpovědné za ztrátu osobního majetku; Přestože se hostům doporučuje zajistit si osobní věci a cennosti. Bezpečnostní schránka je k dispozici v hostinci pro vaše cennosti. Doba odhlášení je do 13:00; Doba přihlášení do hotelu je poměrně flexibilní Žádosti o pozdní checkout požadované 24 hodin + před checkoutem a prodloužením pobytu bude záviset na dostupnosti pokoje. Pokud si přejete, aby se vaše pokoje skládaly, informujte pana Chamana lal před odjezdem na den. Doba doplňování je pouze od 8:00 do 17:00. Být hotelem šetrným k životnímu prostředí, výměna ložního prádla a ručníku se provádí druhý den pobytu. Extra polštář, ručníky, mýdlo a šampon bude účtovat poplatek. Před odjezdem prosím uschovejte klíč na stánku. Ztracený klíč bude účtován Rs 1300. Kouření uvnitř bungalovu je přísně zakázáno. Můžete kouřit venku na velkém trávníku. Vypněte světla, televizor, topení a další elektrické spotřebiče a ujistěte se, že jsou všechny závitníky / sprchy správně vypnuty, když se nepoužívají. Při bez dozoru prosím zavřete okna a zamkněte dveře. Okamžitě oznámte, prosím, jakoukoliv škodu na majetku nebo rozbitém příslušenství pro výzvu (URL HIDDEN) nebo v určeném čase odhlášení z hotelu. Chybějící položky z pokoje budou účtovány na účet hosta. Prosím, povolte 20 minut check out čas pro usnadnění. Domácí zvířata povolena v objektu, ale s velmi přísnými pravidly. GUEST zajišťuje, že na podlahy, zeď, strop zařízení Ipil Suites nebudou připevňovány žádné hřebíky, šrouby, lepící pistoli nebo jiné prostředky, jinak vzniknou škody. Odhoďte prosím odpadky do kontejnerů na odpadky. V hotelu je k dispozici pouze přírodní minerální voda. Pokoje ponechané v neobyvatelném stavu pro příchozího hosta - například přetrvávající zápach z nákupů na trhu, nadměrný nepořádek, akty vandalismu - budou účtovány při pobytu na celou noc a / nebo náhradě ztráty / nákladů na náhradu. Děkujeme za spolupráci a příjemný a příjemný pobyt u nás.

Přehled sousedství
1. Mata Haatkoti Temple 3000 let 2. Badrol 360 Degree (Hike) 3. Giri Ganga Historické místo (Road) 4. Pabbar Valley Drive (Cab) 5. River Fun s obědem s balíčkem (Cab) 6. Kuppar malebná (Trek) 7. Chanchal Pass Denní prohlídka (Cab) 8. Rohru malé město 9. Starobylé chrámy (Pandavs) 10. Pine Jungle walk (Guide) 11. Jungle fun Různé aktivity pro děti (Průvodce)

Jak se dostat Shelapani By Air Nejbližší letiště je asi 100 km na Jubbar hatti Shimla. Některé vybrané letecké společnosti sem létají z Dillí a Mumbai. Jeden může pronajmout taxi nebo veřejnou dopravu dostat se do Shelapani který je 85 km od města Shimla. Vlakem Jeden může také převzít dědictví UNESCO hračka vlak z Kalka do Shimla a zažít vzrušení z průchodu 103 tunely. Jeden může také vzít taxík přímo od Kalka k Shelapani. Od Road Shelapani je asi 85 km od města Shimla. Take Jubal-Shimla silnici a na Theog rozptýlení se na cestu do Kharapathar. Z Kharapathar se vydejte po silnici 12 km na silnici Mandhol. Mandla leží jen 1, 5 km od Shelapani.

Balíček zahrnuje: uvítací nápoj při příjezdu. ( nealkoholický). Čaj / káva v pokoji. Úvodní košík na jablko během pobytu. (sezónní) Snídaně a večeře Sleva na prádelnu během pobytu. Téma večeře / večeře při svíčkách (na vyžádání) Bezplatný průvodce. Sleva na občerstvení během pobytu. Volný přístup k rekreačním zařízením, jako je badminton, šachy, bruslení, kroket, Tombola / atd.

Šlapanské trekking

Trekking
Shelapani nabízí řadu turistických stezek, které procházejí džunglí, Badrol Mandhol, Mandlot, Sari, Hatkoti, Giri Ganga, Kuppar .. Výlety vás zavedou sladkým tichem zalesněných lesů s rytmickým zvukem šeptajících větrů.

Přírodní rezervace

Sanctuary divoké zvěře, který je domovem černého medvěda, ghoral, monal, a paleta bažantů. Pokud budete mít štěstí, můžete pomocí místního průvodce zjistit divoká zvířata.

Kempování

Můžete se také těšit na kempování v průsmyku Chanchal, který je jednou ze stezek na starou Larotovu silnici, která vede do pohoří s omezeným sněhem.

Pstruhové farmy a rybaření

Sledování koupání pstruhů v rybnících a skladovacích nádržích je dalším fenoménem, který stojí za to zažít mezi silnicí Rohru Chirgoan.

Jak se dostat do Shelapani

Vzduchem

Nejbližší letiště je asi 120 km u Jubbar hatti Shimla. Některé vybrané letecké společnosti poskytují služby z Dillí a Mumbai na toto letiště. Odtud se veřejnou dopravou nebo taxíkem dostanete do Shelapani, který je od Shimly vzdálený pouhých 85 km. Autobusem a místním autobusem se dostanete na místo určení.

Vlakem

Šimla úzkorozchodná železniční trať je nejbližší železniční stanice, která spojuje Shimla s Kalkou. Kalka má dobré spojení s ostatními městy Indie přes železnici. Odtud vás veřejná doprava nebo najatá taxislužba mohou snadno vyhodit do Shelapani.

Cestou

Shelapani je lokalizován jen 55 km pryč NH 22. Na Shimla Narkanda silnici, tam je odklon u Theog s státní dálnicí 10. Jakmile dorazíte do Shimly, která je dobře napojena po silnici do jiných okresů Himachalu, taxík nebo autobus vás odveze do Shelapani.

Klimatizace klimatizace Vybavení pro batohy Balkony Bidet Kávovar / kávovar Kávovar / Krb (elektrický) Krb (plyn) Fén Žehlička / žehlicí prkno Bezklíčový vstup Kuchyňský kout Denní servis Mikrovlnná trouba Pokoje Nekuřácké pokoje Vlastní koupelna Lednice Kuřácké pokoje Televize Televize (kabelová / satelitní) Toaletní potřeby VCR / DVD Videohry Měniče napětí WIFI


Sousedství

Shelapani se nachází ve výšce 7500 fts, v severní centrální Mandhol vesnici v jubbal tehsil 85 km od
město shimla. Místo bylo založeno v roce 1910 a začleněno v roce 1953.

Podle legendy dostal Šlapani (studená voda) své jméno po přírodní pramenité vodě, která teče od roku
místo bylo objeveno 1n 1910 oblastí Namberdar Gopi chand Khimta. Protože to byl čas
globální změny v ekonomice, dopad byl i na tomto místě. Lidé začali sázet jabloně
opuštění zemědělského podniku. Podle příběhu! mr chand řekl, "Voda může."
strávit kameny.

Shelapani je turistickou a obchodní zónou díky své nádherné krajině, rybaření v horách
a spousta přírodních prostor pro turistiku, kempování, cyklistiku, jízdu na koni a lyžování. Shelapani to dělá
není hostitelem různých nádherných obchodů, restaurací a zábavy pro každého turistu spíše dát jim
příroda potěší v klidném prostředí a zdravé atmosféře daleko od davu. Rybaření je velmi
populární v údolí řeky pabber, Himaláje, sníh ohraničené horské jezero a rekreační oblast. Sníh
lyžování může být praktikováno v džungli shelapani na hoře badrol.

Borovicový les Šalapani byl v roce 1953 ohrožen velkým požárem vesnice a po odlesnění.
Protože lidé potřebovali dřevo na stavbu domu, ale jak se podařilo zachránit.

Shelapani nabízí spoustu turistických zajímavostí. 1, 5 km krásná procházka džunglí a nádherná PWD
zbytek domu a vesnice mandhol s starověkého chrámu Mahasu. Západně od Shelapani lze obdivovat
rozlehlých jabloňových sadů, které vypadají krásně v době jablek. Kromě toho, Shelapani ows a
krásný bungalov postavený v evropském stylu a jeden svého druhu v celém Himachal Pradesh a další
K vybavení obce patří knihovna, krb, rybník, badmintonový kurt, travnaté trávníky, běžecká dráha

, nádherný výhled, modulární kuchyně a veškeré moderní vybavení, spousta míst pro pikniky a historických míst.

Body zájmu
  • Chanchal Pass 65km sněhové místo Giri Ganga, Hatkoti Mata Temple Historická místa Trasa k 360 View Point

Jídlo a pití
Jíst v domě

Politiky
Podrobnosti o ceně

INR 6,300 za noc (Indian Rupee)

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCardPayPal

Dostupné slevy

10%

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Děti
Dítě nad 6 let se započítává jako host. (Sleva 50%)

Stravování (Inclusive)
Podáváme indickou / anglickou snídani, indický veg / non veg oběd, čaj s občerstvením a kontinentální / čínskou nebo indickou Veg / non-veg večeři.
Jste vítáni vstoupit a vytvořit si své oblíbené pokrmy.

Platební podmínky
50% zálohy při rezervaci
Zůstatek před odjezdem
Vracení náhrad
Až 30 dní před datem příjezdu, žádný storno poplatek
Až 15 dní před datem příjezdu, 50% vrácení peněz
Až 5 dní před datem příjezdu, 25% vrácení peněz
Méně než 5 dní před datem příjezdu, žádná náhrada

Umístění - Hotel

V-Po Mandhol Tehs Jubbal Distt Shimla
Shimla
State of Himāchal Pradesh
India  171205

Zeměpisná šířka: 31.14353, Zeměpisná délka: 77.69313

Jak se tam dostat

Jak se dostat do Shelapani

Vzduchem

Nejbližší letiště je asi 120 km u Jubbar hatti Shimla. Některé vybrané letecké společnosti poskytují služby z Dillí a Mumbai na toto letiště. Odtud se veřejnou dopravou nebo taxíkem dostanete do Shelapani, který je od Shimly vzdálený pouhých 85 km. Autobusem a místním autobusem se dostanete na místo určení.

Vlakem

Šimla úzkorozchodná železniční trať je nejbližší železniční stanice, která spojuje Shimla s Kalkou. Kalka má dobré spojení s ostatními městy Indie přes železnici. Odtud vás veřejná doprava nebo najatá taxislužba mohou snadno vyhodit do Shelapani.

Cestou

Shelapani je lokalizován jen 55 km pryč NH 22. Na Shimla Narkanda silnici, tam je odklon u Theog s státní dálnicí 10. Jakmile dorazíte do Shimly, která je dobře napojena po silnici do jiných okresů Himachalu, taxík nebo autobus vás odveze do Shelapani.

Kabiny, místní doprava a autobusy

Nejbližší letiště: Shimla Jubbar hatti 110 Km