INR 1,590 za noc
INR 1,590 za noc
Hotel Swisston Palace, New Delhi, India

Hotel Swisston Palace

New Delhi, India - 17a/ 18 Wea Ajmal Khan Road , Karol Bagh
4.8   

5 Celkový počet recenzí

 • Pozoruhodně čistý
 • Bezkonkurenční hodnota
 • Dokonale bezpečné
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

Hotel Swisston Palace is “3 Star” hotel is located in the heart of the Delhi ... Hotel Swisston Palace is “3 Star” hotel is located in the heart of the Central Market of Karol Bagh. It has 25 luxurious furnished rooms; Room was clean and decent value. I would like to recommend it to my friends and relatives! Thanks to Hotel ...

Popis - Hotel

Jsme předním jméno v poskytování ubytovacích služeb pro naše obchodní cestující a další. Rozsah služeb se vztahují na hotely, recepce, lobby, swisston obleky, executive pokoje, luxusní pokoje a další. Všechny služby jsou nákladově efektivní a poskytují téměř komfort pro naše hosty. Naše pokoje jsou vybaveny kvalitním nábytkem, jako je postel, stůl, skříň a další potřebné položky. Zajišťujeme každém pokoji zůstane čistý a na pravidelné bázi listů posteli se změní. Z našeho konce, zajišťujeme bezpečné a pohodlné stay. Hotel Swisston palác je rozpočet hotelu v Dillí, které je v této profesi, protože za posledních 15 let, které mají rozmanité v oblasti pohostinství.

Tento hotel Delhi, Govt. Schválené Penzion nabízí veškeré vybavení hledáte při pobytu v hotelu. V hotelu jsme si vytvořili přátelská, teplá a neformální atmosféře, které nás odlišují od ostatních působících v našem oboru. Přijďte a pochutnat si na luxusní zážitek!

Tento hotel nabízí Levné ubytování v Dillí s nejlepší služby v rámci svého rozpočtu. Rozlišovací fe OVAHA našeho hotelu je vysoký standard kvality ubytování a stravování pro potřeby klientů za rozumnou cenu. Poskytujeme nejlepší služby pro cestování a podnikatelskou sférou, Indie i zahraničí. Hotel zaujímá ideální polohu z pohledu podnikatelů a turistů.

Swisston Palace Hotel je strategicky umístěn přidat klid a pohodlí pro Váš pobyt. Je situován v centru města, Karol Bagh, která je jedním z největších obchodních center v Asii, pokud jde o nákupy a obchodování.

Nápomocen motivovaný management, služeb našim klientům za 24 * 7. Mezi našimi kolegy, máme jesličky, recepční a další podobné zaměstnanců. Celý personál je zdvořilé způsoby a chování. Ujišťujeme naše vedení je důvěryhodný a loajální na všech frontách. Kolegy ujistit, že na všech úrovních, nikdy jsme dát šanci na stížnost pro naše hosty. Až do okamžiku, kdy hosté zůstaň s námi, dáváme naše nejlepší střelec v provozu.

 • Hotel Swisston Palace, New Delhi, India, India hotely a ubytovny
 • Hotel Swisston Palace, New Delhi, India, Najděte nejnižší cenu v pravém hotelu za vás v New Delhi
Prostor
 • Typ majetku: Hotel
 • Hotel pokoje / jednotky: 25
 • Rok postavený: 1993
 • Renovovaný: 2009
 • Veřejná klasifikace: 3
Hotel ubytování

Nejnižší dostupná cena: INR 1,590 (Indian Rupee)

Dvoulůžkový Standard Super Deluxe Room Twin
 • Přihlaste se po: noon
 • Podívejte se předtím: noon

Hotel vybavení

24-hod denně Letiště vyzvednutí Snídaně (zdarma) Autopůjčovna Směnný výtah Prádelna / sluha služba lékařské pomoci na výzvu No Smoking Open 24 hodin parkoviště (zdarma) Pokojová služba taxi služby prohlídka / okružní pomoc

Vybavení pokojů

A / C ovládání klimatizace Elektronický klíč Fax služba Non-kuřácké pokoje Soukromá koupelna Lednice Telefon Televize Televize (kabel / satelit) Wake-up calls A / C pokoje barevné televize ve všech pokojích telefonní 24 hodin. pokojová služba Doktor na volání Připojeno kout s tekoucí teplou a studenou vodou Prádelna služby Generátor zařízení Lednice Lift systému.


Sousedství

Swisston Palace Hotel je strategicky umístěn přidat klid a pohodlí pro Váš pobyt. Je situován v centru města, Karol Bagh, která je jedním z největších obchodních center v Asii, pokud jde o nákupy a obchodování.

Body zájmu
 • Karol Bagh Metro chůze

Politiky
Podrobnosti o ceně

INR 1,590 za noc (Indian Rupee)

1890,2090

Daně: 10.00%
Zde uvedené ceny jsou bez daně. Daň bude přidána k vaší poslední platbě.

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCardAmerican Express

Dostupné slevy

Ne

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Je-li místnost Zrušení no.Refunds pro zálohu

Umístění - Hotel

17a/ 18 Wea Ajmal Khan Road , Karol Bagh
New Delhi
Delhi (Union Territory of Delhi)
India  110005

Zeměpisná šířka: 28.64855, Zeměpisná délka: 77.19075

Jak se tam dostat

Swisston Palace Hotel je strategicky umístěn přidat klid a pohodlí pro Váš pobyt. Je situován v centru města, Karol Bagh, která je jedním z největších obchodních center v Asii, pokud jde o nákupy a obchodování.

Metro v blízkosti železniční stanice

Nejbližší letiště: 13 Km International Airport