$85 za noc
$85 za noc
Swiss Hotel Kashmir, Srinagar, India

Swiss Hotel Kashmir

Srīnagar (Srinagar), India - 172 Gagribal Road, Nehru-park
4.5   

4 Celkový počet recenzí

 • Výjimečná hodnota
 • Extrémně čisté pokoje
 • Velkolepé ubytování
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

True meaning of service ... Especially in kashmir where it's hard to find Originally true friends, we found new friends in Swiss hotel, forget about the houseboats, Swiss hotel is the place to go.
After 4 painful days in kashmir in dreadful houseboats we could finally relax and ...

Popis - Hotel

Švýcarská Hotel Kašmíru
Doporučuje Lonely Planet knihy
Naše jméno je naše Hallmark SWISS
Navštivte nás na

na úpatí kopce shankracharya chrámu, a kameny vyhazovat vzdálenost od světově proslulé Dal-Lake v jednom z předměstí Srinagars nejdokonalejších, je to příjemný středně velkých hotel - jeden z města je nejklidnější místa položit hlavu. Jeho zelenající předzahrádku, domov pro cvrlikání ptáků, je ideální místo pro popadnout dech po dni stráveném v odvádění ... zatím jen 2 km od Turistické Přijímací středisko.

Kašmír je nejmenší hotel má všechny *** hvězda zařízení, výborný servis a domácí rád pohodlí, které vám tyto cenné momenty, jsou vzpomínky z.

Kašmír je nejmenší hotel má všechny *** hvězda zařízení, výborný servis a domácí jako pohodlí, které vám tyto cenné momenty, jsou vzpomínky z .

 • Swiss Hotel Kashmir, Srinagar, India, India hotely a ubytovny
 • Swiss Hotel Kashmir, Srinagar, India, Top 20 míst k návštěvě a pobytu v hotelech v Srinagar
Prostor
 • Typ majetku: Hotel
 • Hotel pokoje / jednotky: 24
 • Rok postavený: 1998
 • Renovovaný: 2003
Hotel ubytování

Nejnižší dostupná cena: $85

Dvoulůžkový single Standard
 • Podívejte se předtím: noon

Hotel vybavení

Nebe tepla a pohodlí 24 luxusně jmenován prostorných pokojů. Vkusně zařízené a zdobená.
Všechny pokoje mají kabelovou televizi vzhledem k Shankaracharya HILL. Všechny pokoje jsou spojeny s okolním světem se stav systému umění telefonu. Všechny pokoje jsou připojeny koupelny s moderním komfortem & tekoucí teplou & studené vody kolem clock. Hotel švýcarské je pouze internet umožnil hot spot pro obchodní cestující v Srinagar. Hotel švýcarských má nepřetržité napájení v podobě generátoru Standby v případě výpadku proudu .

24-hr denně Snídaně v ceně Děti povoleny výtah není k dispozici Volný místní phonecalls Open 24 hodin parkoviště (zdarma) Domácí zvířata bohoslužeb na webových stránkách Pokojová služba Lyžování Kouření povoleno Prohlídka / okružní pomoc

Vybavení pokojů

Nebe tepla a pohodlí 24 luxusně jmenován prostorných pokojů. Vkusně zařízené a zdobená.
Všechny pokoje mají kabelovou televizi vzhledem k Shankaracharya HILL. Všechny pokoje jsou spojeny s okolním světem se stav systému umění telefonu. Všechny pokoje jsou připojeny koupelny s moderním komfortem & & studenou tekoucí teplou vodou nepřetržitě. Hotel Švýcarské má nepřetržité napájení v podobě generátoru Standby v případě výpadku napájení.

Balkony Ohniště (dřevo hoří) internet Kuchyňky Mountain View pokoje Non-kuřácké pokoje Soukromá koupelna pokoje Kouření Televize Televize (kabel / satelit) VCR / DVD


Sousedství

Umístění
Strategicky umístěné Džammú a Kašmír státní představuje nejsevernější výběžek Indie.
Nachází se mezi 32, 17 a 36, 58 udělen titul severní šířky a 37, 26 stupni a 80, 30 stupni východní délky, celková rozloha státu je 22, 22, 236 čtverečních kilometrů stát je ohraničena Pákistán, Afghánistán a Čínu od západu na východ. Stát je také spojen s zbytkem země leteckou, železniční a silniční.

Srinagar Nadmořská výška: 5200 ft
Klima: Jaro (březen - květen) Min 3, 5 ° C, Max 24, 6 C, léto (červen - srpen) Min 14, 4 C, Max 30, 8 ° C; podzim (září - listopad) min 2 ° C, Max 28. 3 ° C; Zima ( prosinec až únor) Min -10 ° C, Max 8, 8 ° C.
Oblečení: Jaro: Světlo vlnu, Léto: tropické oblečení, podzim: Light vlnu, Zima: Heavy vlnu, s kabát. Dobrý Obuv musí být (nejlépe Kecky).
Přístup:
By Air: Připojení pomocí pravidelných Indian Airlines, Jet Airways, Sahara Air, Spice Jet, Deccan Airlines, Air & GO Kingfisher letecké linky do New Delhi & Jammu, také Mumbai, Chennai, Kolkatta, a Bangalore přes Dillí, a Leh. Taxi transfer z letiště do turistických přijímací středisko Rs. 400 / - paušální. Provoz autobusů také k dispozici až Turistické přijímací středisko.
Vlakem: Nejbližší railhead je Džammú Tawi, spojené s New Delhi, a všechna důležitá města na severu Indie.
By Road: Srinagar je přístupný z Džammú (300km), s pravidelnou autobusovou & Taxis servis

Body zájmu
 • Nehru park 250 metrů
 • Dal-jezero 200 metrů
 • Shankracharyatemple 5 km
 • Turistické přijímací středisko 2 km
 • Letiště 15 km
 • Nishat zahradě 11 km
 • Shalimar zahrady 16
 • Gulmarg 56
 • Phalgam 96
 • Sonamarg 98
 • Džammú 280
 • Leh 400

Jídlo a pití
Jíst v domě
Švýcarská Plaza
Kašmírského potravin
Jídlo venku
Lahasa
Čínštině

Politiky
Podrobnosti o ceně

$85 - 89 za noc

Daně: 4.00%
Zde uvedené ceny jsou bez daně. Daň bude přidána k vaší poslední platbě.

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCard

Dostupné slevy

Od 1. listopadu 2010 to 31. 03. 2011

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Pouze hotovost

Umístění - Hotel

172 Gagribal Road, Nehru-park
Srīnagar (Srinagar)
Kashmir (Jammu and Kashmīr)
India  190001

Zeměpisná šířka: 34.08679, Zeměpisná délka: 74.84432

Jak se tam dostat

Na úpatí kopce shankracharya chrámu, a kameny vyhazovat vzdálenost od světově proslulé Dal-Lake v jednom z předměstí Srinagars nejdokonalejších, je to příjemný středně velkých hotel - jeden z města je nejklidnější místa položit hlavu. Jeho zelenající předzahrádku, domov pro cvrlikání ptáků, je ideální místo pro popadnout dech po dni stráveném v odvádění ... zatím jen 2 km od Turistické Přijímací středisko.

By Air: Připojení pomocí pravidelných Indian Airlines, Jet Airways, Sahara Air, Spice Jet, Deccan Air, k. Air & Kingfisher Airlines: Lety do New Delhi & Jammu, také Mumbai, Chennai, Kolkatta, a Bangalore přes Dillí, a Leh. Taxi transfer z letiště do turistických přijímací středisko Rs. 400 / - paušální. Provoz autobusů také k dispozici až Turistické přijímací středisko.

Nejbližší letiště: Srinagar letiště 15 km