INR 5,900 za noc
INR 5,900 za noc
Toshali Royal View Resort, Shimla, India

Toshali Royal View Resort

Shimla, India - Po Munda Ghat, Chail Kufri Road
4.1   

2 Celkový počet recenzí

 • Mimořádná služba
 • Vynikající pokoje
 • Velmi bezpečné prostředí
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

Nice Resort ... A good hotel with good view, good staff, good amenities, good interior. Had a pleasant stay where the staff ensured we had a good time. Thanks to everyone who made it a pleasant experience for us, will return. 👍🏻👍🏻👍🏻

Popis - Resort

Nachází se 24 km od Shimla na Kufri-Chail silnici, Toshali Royal Resort stojí majestátně ve středu Zlatého trojúhelníku Shimla, Chail & Kufri. Všechny pokoje mají výhled na borovice vally a sníh-limitován himálajský rozsah na obou stranách. Opulentní ubytování, kompletní s komfortem moderni doby a nekonečné zábavy Zvyšuje se tím Toshali zkušenosti do nebeských výšin.

 • Toshali Royal View Resort, Shimla, India, India hotely a ubytovny
 • Toshali Royal View Resort, Shimla, India, Dostat cestovní trasy a jak se tam dostat v Shimla
Prostor
 • Typ majetku: Resort
 • Resort pokoje / jednotky: 77
 • Rok postavený: 1999
 • Renovovaný: 2010
 • Veřejná klasifikace: 4
Resort ubytování

Nejnižší dostupná cena: INR 5,900 (Indian Rupee)

Dvoulůžkový Royal Duplex Studio Suite Twin
 • Přihlaste se po: 11:00am
 • Podívejte se předtím: 10:00am

Resort vybavení

24-hod recepce BBQ oblasti Bar / lounge Snídaně v ceně Autopůjčovna Děti povoleny Concierge Směnárna Výtah Express Pokladna Posilovací stroje Zahrady Skupina služby Bezbariérový přístup Praní / komorník služby povlečení Setkání příslušenství Noviny / časopisy otevřeno 24 hodin parkoviště (zdarma) Domácí zvířata nejsou povolena Restaurace na místě Pokojová služba trezor Sport / činnosti Prohlídka / okružní pomoc

Vybavení pokojů

Balkony kávy a čaje Mini-bar Mountain View pokoje Non-kuřácké pokoje Soukromá koupelna Lednice Telefon Televize Televize (kabel / satelit) Hygienické potřeby Wake-až hovorů


Sousedství

Britská Shimla nazvaný "královna Hill stanic." Nachází se na severo-západ Himálaje, Shimla létě kapitálu před nezávislost Indie je nyní hlavním městě Himachal Pradesh. Shimla je dobře spojen leteckou, silniční a železniční se všemi částmi Himachal Pradesh a sousední státy Paňdžáb, Haryana, Džammú a Kashimir a na území unie Chandigarh. O rozloze 18 m². km. ve výšce 7238 ft. Shimla je obklopena borovice, deodar, dub a rododendron lesů. Jeho dobře vyvinuté zařízení, snadná dostupnost a mnoho atrakcí z něj dělá jeden z indických nejpopulárnější a největší kopec-stanic.

Úzký-železniční spojení s Kalka Shimla. Tento důležitý železniční-vazba byla postavena v roce 1924 a jeho "hračkou vlaky" stále pendlovat mezi dvěma stanicemi, procházející přes 105 tunelů a krásné železniční stanice-road. Half-cesta přes cestu, po Soláň, světla na Shimla tok na dálku, vypadá to jako mihotající šperky studding tmavě zelené hor, vlakem trvá šest hodin.

Nachází se v severo-západ Himálaje, atmosféry Shimla liší od maximálně 10-11 stupňů v zimě na maximálně 25-26 stupňů v létě. Shimla nikdy umožňuje bohů ke zvýšení teploty nad tento limit a bohové vždy zavazovalo. Shimla změny jeho nálady se sezon. Na jaře jsme vidět květiny všeho druhu, a to jak volně žijící a kultivované, usmívající se v každé zahradě. Během monzun, vidíme některé z nejlepších západy slunce na světě.

Zima v Shimla je známo jako období "Dlouhá noc-moon." Stává se mráz lesknoucí tichého města. Shromažďování temné mraky nám říká, o přístup sněhu obecně mírný pokles první, po těžší, když sněhové vločky smést dolů pomocí jemné jehly-ohýbání dlouhé větve na zem. Následující ráno vidí město jako fantastická pohádková bílého krásu.

Zajímavosti v okolí Shimla

Mall: Mall je hlavním nákupním centrem Shimla. Je také mnoho restaurací, klubů, bank, barů, poštách a turistických kanceláří. Divadlo veselosti se také nachází zde. Lidé chodí nahoru a dolů pomalu Mall, zastavení drby, protože je hlavním místem setkávání pro každého. Ridge a skandál bodem jsou dva hlavní body jednání na Mall.

Christ Church: Nachází se na hřebeni je Kristova církev, která je druhou nejstarší kostel v severní Indii. Má velmi majestátní vzhled a uvnitř jsou vitráže oken, které představují víru, naději, lásku, statečnost, trpělivost a pokoru. Christ Church je místem všech návštěvníků by měl strávit nějaký čas palců

Shimla Státní muzeum: Muzeum, které bylo otevřeno v roce 1974, se snaží projekt kopec-out a kulturní bohatství státu. Tam je sbírka miniaturních maleb Pahari, soch, bronzy dřevo-sochy a také kostýmy, textilu a bižuterie v regionu.

Indický ústav vyšších studií: Tento institut se nachází v Viceregal Lodge, který byl postaven v roce 1884-1888 během britské časy. Má prostornou zahradou a je obklopen krásným borovým lesem. Vše je klidný a vyrovnaný tu správnou atmosféru pro studenta literatury či politiky.

Body zájmu
 • St (8 km)
 • Fagu (14 km)
 • Mail (15 km)
 • Srsti (4 km)
 • Shimla Mall Road (24 km)
 • Kasauli (77 km)
 • Naldehra (21 km)

Jídlo a pití
Jíst v domě
Místokrál
Royal teckling na chuťové pohárky! To je, jak se dá popsat zkušenosti na multi-kuchyně restaurace místokrál
. Head Over Heels
Od opojné koktejly do exotických mocktails Head Over Heels je rájem pro milovníky drink.

Politiky
Podrobnosti o ceně

INR 5,900 za noc (Indian Rupee)

Extra dospělých, které se zapíší 900 za noc

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaVisa ElectronMasterCardAmerican ExpressDiscover

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Platba musí být provedena 5 dní před příjezdem
Storno podmínky: storno lze provést 5 dnů před příjezdem bez poplatků.

Jeden den, sazby by se odečítá na zrušení, pokud datum příjezdu je méně než 5 dní pryč

Umístění - Resort

Po Munda Ghat, Chail Kufri Road
Shimla
State of Himāchal Pradesh
India  171012

Jak se tam dostat

Nachází se na Chail-Kufri dálnici, je resort nabízí úžasné projíždět ostrý horský vzduch, prostě
  380 km od Dillí Kandaghat-Chail silnici a
  390 z Dillí na Shimla-Kufri silnici.
  25 km od Shimla
  41Kms Airport

  Vlakem z Delhi-Kandaghat => Taxi Shilon Bagh 53 km.
  Kalka Mail => Delhi-Kalka => Úzkorozchodná železniční trať / železnice autem z Kalka na Shimla => Od Shimla 25 km taxíkem do letoviska.
  Letecky, Delhi-Shimla (Jabbarhatti letiště) pro resort přes Kufri - 50 km taxíkem.

Nejbližší letiště: Jabbarhatti letiště -41 km