IndiaInstantBooking.com - Zarejestruj się, aby uzyskać więcej natychmiastowych rezerwacji dla Twojego hotelu. Dowiedz się, w jaki sposób nasze usługi mogą pomóc w zarządzaniu zasobami reklamowymi, mechanizmach rezerwacji, marketingu w mediach społecznościowych i ekspozycji w wyszukiwarkach.

Zarejestruj swoją nieruchomość na IndiaInstantBooking.com. To całkowicie za darmo! Nasze usługi doskonale pasują do hoteli, hosteli, pensjonatów i prywatnych apartamentów. Zyskaj listę i natychmiast zacznij zdobywać rezerwacje online. Niezależnie od tego, czy Twoja nieruchomość jest duża czy mała, obserwuj, jak ekspozycja online rośnie, jak nigdy dotąd.

Pracuj z nami, zarejestruj się, zarejestruj swój hotel, skorzystaj z nieruchomości, wyposaż się w hotel

Bez względu na to, jak mierzysz zyski, Instant World Booking może dramatycznie zwiększyć zwrot z inwestycji (ROI). Oto jak: Instant World Booking pobiera jedynie 8% prowizji za rezerwacje online, najniższe dostępne w branży. Prawdopodobnie już wiesz, że większość usług online pobiera co najmniej 12% -30%. Tak więc, nawet jeśli korzystasz z wielu internetowych biur podróży (OTA), twoja marża zysku rośnie wraz z każdą rezerwacją, którą otrzymujesz IndiaInstantBooking.com.

Zaczynać

Właściwie wykonana strategia marketingowa może zwiększyć marżę hotelową Twojego hotelu nawet o 20% w ciągu jednego roku. Potrzebne narzędzia online obejmują odpowiednie zarządzanie zapasami, media społecznościowe, rosnącą "łączną" ekspozycję w wyszukiwarkach i zmniejszenie kosztów prowizji online. Zobacz najważniejsze powody, dla których bezpłatny wpis w sieci Instant World Booking pozwala Ci osiągnąć te cele:

Ucz się więcej


Nasze Usługi

Rezerwacje online

Uzyskaj więcej rezerwacji z naszej globalnej sieci marketingowej. Zwiększ marże zysku dzięki naszej niskiej stawce prowizji 8%. Porównaj z większością innych witryn rezerwacyjnych, które pobierają co najmniej 12% -30%.

Silnik rezerwacji

Lepszy mechanizm rezerwacji spersonalizowany do Twojej witryny. Responsywne projektowanie stron internetowych za pomocą technologii IWBmob. Dowiedz się więcej o naszej gwarancji "najlepszej ekonomii" i obejrzyj prezentacje.

Zarządzanie kanałami

Aktualizuj swoją dostępność i stawki w jednym miejscu, jednocześnie synchronizując wszystkie kanały rezerwacji. Połącz się z dziesiątkami najważniejszych stron z rezerwacjami.

Marketing wideo do hoteli

Wideo zwiększa zaangażowanie klientów i może prowadzić do 50% szybszego wzrostu przychodów. Może również zwiększyć rezerwacje o 80% ze stron internetowych hoteli. Produkujemy niedrogie filmy z Twojego hotelu.

Programy partnerskie Marketing hotelowy

Program partnerski

Zarabiaj pieniądze na swojej stronie. Dołącz do jednego z naszych programów partnerskich i zarabiaj na ruchu w witrynie. Sprawdź nasze dema i zacznij w zaledwie 10 minut.

Łańcuchy hotelowe (grupy)

Dla sieci hotelowych i grup hoteli, IWB oferuje niestandardowe rozwiązania rezerwacji. Konto sieciowe umożliwia zarządzanie wszystkimi nieruchomościami za pomocą tylko jednego konta.

Link do nas

Zarabiaj pieniądze za pomocą prostych linków partnerskich. Dostępne dla każdego, kto ma konto na stronie internetowej lub na portalu społecznościowym, skorzystaj z automatycznych linków, aby uzyskać prowizję od poleconych.